Akcija “Odbojka u srcu”

OK Sisak bio je jedan od suorganizatora akcije pod nazivom Odbojka u srcu koja je održana u subotu, 27.rujna ove godine. Cilj akcije bio je obilježavanje Svjetskog dana srca, a poruka akcije bila je “Živi, radi, igraj se, pridruži se!”
Iako su vremenske prilike utjecaje na način da je lokacija događanja preseljena u sportsku dvoranu OŠ „22. Lipnja, isto nije umanjilo značaj i uspjeh predmetne akcije. Igrala se sjedeća odbojka, svi sudionici i gosti su se dobro zabavljali i ponešto naučili o značaju sporta u prevenciji bolesti srca i krvnih žila.
Ovom prilikom OK Sisak je donirao Klubu sjedeće odbojke Sisak pet novih odbojkaških lopti.
Zahavljujemo glavnom organizarotu akcije Rotary klubu Sisak i njegovoj predsjednici Diani Balenović što nam je omogućila da sudjelujemo u ovoj akciji promidžbe odbojke kao zdravog i kvalitetnog načina života.